22 Temmuz 2018 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 21°C
Açık
HABER DETAYI
Su kaynakları kongresinin programı netleşti!
Bu yıl Kırklareli’de düzenlenecek olan 5. Uluslar Arası Katılımlı Toprak ve Su Kaynakları Kongresi’nin programı kesinleşti.
Kırklareli # 11 Eylül 2017 Pazartesi 07:35

Haber Merkezi

12-15 Eylül 2017 tarihlerinde Kırklareli Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma Enstitüsünde yapılacak olan "5. Uluslararası Katılımlı Toprak ve Su Kaynakları Kongresi’nin bilimsel ve sosyal programı kesinleşti.

Enstitünün 3 ayrı konferans salonunda 3 gün devam edecek olan kongrenin açılışı 12 Eylül 2017 Salı günü saat 10.00’da yapılacak.

Açılış ve protokol konuşmalarının ardından yabancı bilim insanları tarafından yapılacak 2 adet çağrılı bildiri sunumu ve firma stantlarının gezilmesi ile devam edecek kongrede, aynı gün öğleden sonra bilimsel oturumlar başlayacak.

3 gün sürecek kongrenin bilimsel programının tamamlanmasından sonra yapılacak değerlendirme oturumunun ardından, Kırklareli Yayla Mahallesi ve Aşağıpınar kazı alanına tanıtım ve bilgilendirme amaçlı inceleme ve kültür gezisi gerçekleştirilecek.

Yapılacak değerlendirme oturumunda, 2 yıl sonra kongrenin 6’cısının nerede yapılacağı ve hangi kurum tarafından düzenleneceği de katılımcıların oyları ile şekillenecek. 

Bu haber 286 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx