22 Haziran 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 27°C
Parçalı Bulutlu
HABER DETAYI
‘Oflu Hoca’ Trakyalı olacak!
‘Oflu Hoca’ serisinin üçüncü filminin Lüleburgaz’da çekilmesi gündemde.
Lüleburgaz # 19 Ağustos 2017 Cumartesi 07:48

Tevfik İŞÇİ

Oflu Hoca serisinin üçüncü filminin çekimleri öncesi film ekibi dün Lüleburgaz’a geldi.

Filmin bir bölümünün Trakya bölgesinde geçecek olması ve Trakya bölgesi için de Lüleburgaz’ın tercih edilmesi beklenen filmin, yapımcı ve yönetmeni Adem Kılıç, yapımcı oyuncusu Emin Albayrak ve başrol oyuncusu Çetin Altay, Lüleburgaz’da Serender Cafe’de buluştu.

Serender Cafe sahibi Dinçer Kalaycıoğlu’nun misafiri olan ekip burada film üzerine konuşurken, aynı zamanda Lüleburgaz’ın tercih edilmesi durumunda çekimlerin yapılacağı yerleri yakından gördü.

OFLU HOCA TRAKYALI OLACAK!

Filmin yapımcı ve yönetmeni Adem Kılıç, Serender Cafe’de gazetecilere açıklamalarda bulunurken, filmin Trakya bölgesi kısmının büyük olasılıkla Lüleburgaz’da çekileceğini söyledi.

Mekan ve yer tespiti yaptıklarını aktaran Kılıç, bu yerleri yakından görmek için Lüleburgaz’a geldiklerini belirtirken, keyifli bir serinin daha sinemaseverleri beklediğini aktardı.

Üçüncü seri öncesi filmin konusunda bahseden yönetmen Adem Kılıç, Oflu hocayı oynayan Çetin Altay’ın bu seride iki karakteri canlandıracağı bilgisini paylaştı.

Son seride Oflu hocanın başkanı olduğu Doğanspor’un şampiyon olmasının ardından transfer çalışmalarına başlayacağını kaydeden Kılıç; “Son filmde Oflu hocanın takımı şampiyon oldu. Yeni sezon öncesi de Lüleburgaz’dan da çok eski bir dostu oyuncu tavsiyesinde bulunuyor. Oflu hoca da görmek için Lüleburgaz’a geliyor. Fakat burada dünyaca ünlü İspanyol ekibi Real Madrid yöneticileri de bu oyuncuyu istiyor. Onlarda burada oyuncu için mücadele veriyor. Ayrıca oflu hocanın Lüleburgaz’a geldiği gün kendisine tıpa tıp benzeyen kabadayı biri hapishaneden çıkıyor. Bu kabadayı da tam bir Trakyalı. Buradaki insanlar ikisini karıştırıyor ve olaylar böyle gelişiyor” dedi.

Kılıç ayrıca çekimlerin başlayacağı tarih olarak Eylül ayının ortasını işaret ederken, yaklaşık 35-40 gün çekimlerin Trakya ayağının süreceğini belirtti.

Filmin Lüleburgaz’da çekilmesi durumunda bazı bölümler için Lüleburgaz’dan da yerel oyunculara yer verilmesi düşünülen film için aynı zamanda Trakyalı profesyonel oyuncuların da yer alacağı belirtildi.

Öte yandan filmin başrol oyuncusu Çetin Altay’ı gören birçok kişi kendisi ile fotoğraf çektirdi. Altay herkesle tek tek fotoğraf çektirdi.

Bu haber 8677 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx