21 Temmuz 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 25°C
Açık
HABER DETAYI
Şamiloğlu’ndan karatecilere ziyaret!
Spor # 12 Ağustos 2017 Cumartesi 07:22

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz Şamiloğlu Spor Kulübü Karate Antrenörü Şemsi Şamiloğlu, Kırklareli Gençlik Spor Karate Antrenörü İlker Arslantaş ve sporcuları ziyaret etti.

Kırklarelili sporcuların antrenmanına katılan Şemsi Şamiloğlu, sporcu olmanın gerçek anlamda bir ayrıcalık olduğunu kaydetti.

Sporcu başarısının kesinlikle madalya ile ölçülmemesi gerektiğini vurgulayan Şamiloğlu; ‘Sporcularımızın bu dönemlerde büyük şansı olduğunu söyleyebilirim. Malzeme, araç ve gereç konusunda bir kere fazlasıyla şanslılar. Pırıl pırıl salonlarda antrenman yapıyorlar. Önceleri bunları bulmak çok büyük şanstı. Bir de buna teknoloji eklendi. Dünya, yapılan tüm müsabakaları izleyip takip etme şansları var. Eskiden bunların hiçbir tanesi mevcut değildi. Kırklareli’ndeki sporcuların da İlker Arslantaş gibi bir antrenörleri olması büyük şans. Tecrübelerini sporcularına aktarabilecek çok özel bir isim. Yakın zamanda Kırklareli’nden de başarılı sporcuların çıkacağına inanıyorum’ dedi.

Kırklareli Gençlik Spor Karate Antrenörü İlker Arslantaş da karate sporunun ustalarından olan Şemsi hocanın kendilerini ziyaret etmesi dolayısıyla büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Bu haber 496 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx