22 Mayıs 2018 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 24°C
Açık
HABER DETAYI
Damızlık Birliği Başkanı Karadeniz’de!
Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Karadeniz’in Birlik Başkanlarıyla toplantıda bir araya geldi.
Lüleburgaz # 12 Ağustos 2017 Cumartesi 07:18

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Giresun ilinde gerçekleştirilen Karadeniz İllerinin Birlik Başkanlarıyla gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına katıldı.

Başkan Dermenci, birlik başkanlarıyla bir araya gelerek ülkede yaşanan olaylar ve karşı karşıya kalınan sorunların çözümü için istişarede bulundu.

Başkan Dermenci açıklamasında; ‘Giresun ilimizde Karadeniz illerimizin birlik başkanları ile değerlendirme toplantısı yaptık. Katılan birlik başkanımıza ve misafirperverliğinden dolayı değerli başkanımız Talat Çetiner’e çok teşekkür ederiz” derken şunları kaydetti; “Ülkemiz genelinde yaşamını sürdüren birçok vatandaşımız geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlamaktadır. Karadeniz İllerinin Birlik Başkanlarıyla bir araya geldiğimiz toplantıda süt fiyatları ve üreticilerimizin karşı karşıya kaldığı sorunlar hakkında istişarede bulunduk. Üyelerimizle bir araya gelerek çalışmalarımıza ve projelerimize hayat vermeye devam edeceğiz’ dedi.

 

Bu haber 309 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx