21 Temmuz 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 25°C
Açık
HABER DETAYI
El-Bab gazisinden başkana ziyaret! 
Fırat Kalkanı harekatından Suriye’nin El-Bab bölgesinde yaralanarak gazi olan Kırklarelili Uzman Çavuş Sezer Özdere, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret etti.
Lüleburgaz # 11 Ağustos 2017 Cuma 09:41

Tevfik İŞÇİ

Suriye El Bab'ta düzenlenen Fırat Kalkanı operasyonunda yaralanan Uzman Çavuş Sezer Özdere Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu ziyaret etti.

Kesimoğlu, Kırklareli ve ülkenin kahramanlarından biri olan Sezer Özdere’nin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Gazi Sezer Özdere, Kırklareli Belediyesi'nin ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun, yaşanan hain saldırı sonrasında tüm imkanları ile yanında olduğunu belirterek; ‘Sayın Başkanımız ve Kırklareli Belediyesi yaşadığım bu olay sonrası beni hiç yalnız bırakmadılar. Şu an sağlık durumum gayet iyi. Daha da iyi olacağım. Sayın başkanımıza beni bu süreçte yalnız bırakmayarak yanımda olduğu için çok teşekkür ederim” dedi.

Kesimoğlu da ziyaretin kendisi için çok anlamlı olduğunu belirterek, “Kahramanımız, onurumuz ve gururumuz Sezer’i sağlıklı ve dimdik ayakta görmek bizleri çok mutlu etti. Göktan’ımızı bu vatan için şehit verdik. Sezer’imiz de bu vatan için kanını akıttı. Onlar bizim kahramanlarımız. Biz onlarla ne kadar gurur duysak azdır. Terör belası nedeniyle nice vatan evladını henüz hayatının baharında kara toprağa verdik. Ülkemizi ve halkımızı korku ve şiddet sarmalının içerisine çekmek isteyenlere teslim olmayacağız. Sezer Özdere gibi vatan evlatları var olduğu sürece, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet yaşayacaktır” dedi.

 

Bu haber 597 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx