21 Temmuz 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 25°C
Açık
HABER DETAYI
120 yıldız adayı top koşturuyor!
Lüleburgaz Halk Eğitim Merkezi aracılığı ile 2016 yılının Ekim ayında açılan Atletik Futbol Okulu, 2004 ve 2005 doğumlu 9-10 yaş aralığındaki çocukların katılımı ile devam ediyor.
Lüleburgaz # 10 Ağustos 2017 Perşembe 07:10

Eray ÇAKMAK

Şu anda 120 öğrenciye eğitim veren okulda Seyfullah Konyalı, Yasin Çapraz, Berkan Ergene ve Ahmet Gelmiş eğitmenlik yapıyor.

Futbol okulu ve kursu hakkında bilgiler veren kurs hocası Seyfullah Konyalı; ‘Lüleburgaz Atletik olarak Sedat Balaban ile 3 buçuk yıl önce ileriye dönük bir futbol okulu kurmaya karar verdik. Daha sonra bu projemize Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi ve Lüleburgaz Belediyesi inanılmaz destekler verdi. Bizler burada gelen çocuklarımıza ileriye dönük eğitimler vermekteyiz. Kendi bölgemizde başarılı olan öğrencilerimizi ileri seviyeye taşımaya çalışıyoruz. Onlara sadece futbol anlamında değil hayatın her alanında bilgiler vermeye çalışıyoruz, Fair-Play ruhunu onlara aşılamaya çalışıyoruz. Çocuklarımıza hayatlarında yardımcı olacak her türlü tecrübeyi aktarmaya çalışıyoruz. Çocuklarımız katıldığı turnuvalarda ileri düzeyde başarılar elde ediyor. Ama bizim öncelikli hedefimiz onların ülkemize hayırlı birer birey haline gelebilmelerini sağlamak. Futbol okulumuzda başarılı olan öğrencilerimizi bir üst kademe olan model takımlarımıza gönderip burada yetişmelerini sağlıyoruz. Buradan da onları Lüleburgaz’ımızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamak istiyoruz. Bu futbol okulumuzun kurulmasına vesile olan ve her türlü maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Sedat Balaban’a, Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan’a ve Lüleburgaz Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştu.

U-11 kategorisinde ve diğer kategorilerde çeşitli başarılara imza atan Atletik Futbol Okulu gelen öğrencilere ücretsiz eğitim verip antrenman tesislerine gidilebilmesi için ayrıca ücretsiz servis de sağlıyor.

 

 

Bu haber 485 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx