20 Ağustos 2017 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 26°C
Açık
HABER DETAYI
120 yıldız adayı top koşturuyor!
Lüleburgaz Halk Eğitim Merkezi aracılığı ile 2016 yılının Ekim ayında açılan Atletik Futbol Okulu, 2004 ve 2005 doğumlu 9-10 yaş aralığındaki çocukların katılımı ile devam ediyor.
Lüleburgaz # 10 Ağustos 2017 Perşembe 07:10

Eray ÇAKMAK

Şu anda 120 öğrenciye eğitim veren okulda Seyfullah Konyalı, Yasin Çapraz, Berkan Ergene ve Ahmet Gelmiş eğitmenlik yapıyor.

Futbol okulu ve kursu hakkında bilgiler veren kurs hocası Seyfullah Konyalı; ‘Lüleburgaz Atletik olarak Sedat Balaban ile 3 buçuk yıl önce ileriye dönük bir futbol okulu kurmaya karar verdik. Daha sonra bu projemize Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi ve Lüleburgaz Belediyesi inanılmaz destekler verdi. Bizler burada gelen çocuklarımıza ileriye dönük eğitimler vermekteyiz. Kendi bölgemizde başarılı olan öğrencilerimizi ileri seviyeye taşımaya çalışıyoruz. Onlara sadece futbol anlamında değil hayatın her alanında bilgiler vermeye çalışıyoruz, Fair-Play ruhunu onlara aşılamaya çalışıyoruz. Çocuklarımıza hayatlarında yardımcı olacak her türlü tecrübeyi aktarmaya çalışıyoruz. Çocuklarımız katıldığı turnuvalarda ileri düzeyde başarılar elde ediyor. Ama bizim öncelikli hedefimiz onların ülkemize hayırlı birer birey haline gelebilmelerini sağlamak. Futbol okulumuzda başarılı olan öğrencilerimizi bir üst kademe olan model takımlarımıza gönderip burada yetişmelerini sağlıyoruz. Buradan da onları Lüleburgaz’ımızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamak istiyoruz. Bu futbol okulumuzun kurulmasına vesile olan ve her türlü maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Sedat Balaban’a, Lüleburgaz Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İzzet Arslan’a ve Lüleburgaz Belediyesi’ne çok teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştu.

U-11 kategorisinde ve diğer kategorilerde çeşitli başarılara imza atan Atletik Futbol Okulu gelen öğrencilere ücretsiz eğitim verip antrenman tesislerine gidilebilmesi için ayrıca ücretsiz servis de sağlıyor.

 

 

Bu haber 252 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
İşten çıkana ‘teşvik’!
Paşabahçe Kırklareli Fabrikası’ nda 10 Eylül 2017 tarihinde işine son verilmesi beklenen 289 işçiden kendi isteği ayrılacak olanlara teşvik ödemesi yapılacağı, başvuruların istihdam fazlası sayıya ulaşmaması halinde diğer çalışanların teşviksiz işten çıkarılacağı duyuruldu.
19.08.2017 07:26
‘Oflu Hoca’ Trakyalı olacak!
‘Oflu Hoca’ serisinin üçüncü filminin Lüleburgaz’da çekilmesi gündemde.
19.08.2017 07:48
'Kent Konseyi nerede?'
‘Çevre Yolu’ yapılması için düzenlenen imza kampanyasının öncüleri Lüleburgaz FM’de soruları yanıtladı. Şevki Vural, ‘Belediye Meclis üyeleri imza verdi mi?’ sorusuna ‘Verenler var’ diye cevap verdi. Programa katılan Mesut Sarıoğlu ise; ‘Kent Konseyi nerede?’ diye sordu.
18.08.2017 18:30
Uyuşturucu ile mücadelede ‘vites yükseltilecek’!
Lüleburgaz Uyuşturucu ile Mücadele Kurulu’ nun toplantısında yeni kararlar alındı. Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, uyuşturucu temininin önüne geçileceğini belirtirken, İlçe Jandarma Komutanı Nedim Dalgıç yıl içinde yaklaşık 1 milyon kök kenevir imha ettiklerini söyledi.
19.08.2017 07:31
Araçlarda ‘tek tip’ kamera olacak!
Lüleburgaz’da taşımacılık sektörü içerisinde farklı marka ve kalitede bulunan kameraların tek tip kaliteye ulaştırılması amacıyla toplantı düzenlendi.
19.08.2017 07:39
Fıkra gibi ‘tabela’!
Pınarhisar istikametinden Lüleburgaz’ a gelen kamyonların şehir içine girmesini önlemek amacıyla yerleştirilen yön tabelaları arasında ‘Kamyon giremez’ tabelası bulunması dikkat çekiyor.
19.08.2017 07:30
Virajı alamadı tarlaya uçtu!
​​​​​​​Tatarköy yolunda meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı.
19.08.2017 07:47
Burada inekleri robotlar sağıyor!
Lely, Trakya’daki süt sığırcılığını Avrupa standartlarına taşımak için hayvan çiftliklerine verimlilik analizi ve danışmanlık hizmeti verecek. Trakya’da 5 çiftliğe hizmet veren Lely’nin Türkiye Genel Müdürü Jülide İyigün, Müsellim köyündeki hayvan çiftliğini ziyaret etti.
19.08.2017 07:24
Lüleburgaz’ a 2 yeni Üroloji Uzmanı!
Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ nde Üroloji Uzmanı sayısı 4’ e yükseldi.
19.08.2017 07:17
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter