21 Temmuz 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 25°C
Açık
HABER DETAYI
Emrullah Efendi’de TEOG başarısı!
TEOG tercih sonuçlarının açıklanmasıyla beraber Lüleburgaz Emrullah Efendi Ortaokulu öğrencileri büyük bir başarıya imza attı.
Lüleburgaz # 10 Ağustos 2017 Perşembe 07:58

Eray ÇAKMAK

Emrullah Efendi Ortaokulu’ndan 11 öğrenci L.Burgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi, 1 öğrenci Edirne Fen Lisesi, 1 öğrenci Bahçeşehir Fen Lisesi, 2 öğrenci Keşan Fen Lisesi, 1 öğrenci Uzunköprü Fen Lisesi, 1 öğrenci Kadıköy Anadolu Lisesi, 17 öğrenci Lüleburgaz Anadolu Lisesi, 11 öğrenci Lüleburgaz Lisesi, 13 öğrenci Düvenciler Anadolu Lisesi, 11 öğrenci Atatürk Anadolu Lisesi olmak üzere toplamda 16 öğrenci Fen Lisesi, 97 öğrenci Anadolu Lisesi, 74 öğrenci Meslek Lisesi, 9 öğrenci İmam Hatip Lisesi, 16 öğrenci Açık Lise, 25 öğrenci Güzel Sanatlar-Spor Lisesine yerleşti.

Yerleştirme sonuçlarıyla ilgili bilgi veren Emrullah Efendi Ortaokulu Müdürü Ahmet Oruç; ‘Lüleburgaz’ın en köklü okullarından Emrullah Efendi Ortaokulu her sene olduğu gibi bu sene de TEOG başarısıyla kalitesini göstermiştir. Yıl içerisinde ve yaz döneminde fedakarlık göstererek öğrencilerimize kurs veren öğretmenlerimiz emeklerinin karşılığını almışlardır. Bu bağlamda Emrullah Efendi Ortaokulu Müdürü olarak başta öğretmenlerimiz olmak üzere, öğrencilerimizi, idaremizi ve ailelerimizi tebrik eder, çocuklarımızın bundan sonraki öğrenim hayatlarında başarılar dileriz’ şeklinde konuştu.

Bu haber 1529 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx