16 Ekim 2018 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 13°C
Kapalı
HABER DETAYI
RAYFEL'de LYS başarısı
Temel,’’ ÖSYM'nin resmi sonuçları açıklaması durumunda yaklaşık 15 öğrencimizin ilk 20 binde olacağını tahmin ediyoruz."
Lüleburgaz # 15 Temmuz 2017 Cumartesi 07:38

Eray ÇAKMAK

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi Okul Müdürü Selahattin Temel,  "ÖSYM nin resmi sonuçları açıklaması durumunda yaklaşık 15 öğrencimizin ilk 20 binde olacağını tahmin ediyoruz." diyerek öğrencileri ile gurur duyduğunu söyledi.

Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi  37 öğrencisinin 14’ü  YGS'de ilk 20 bine girerken  LYS’de de ilk bilgilere göre 7 öğrenci ilk 10 binde yer aldı.  LYS’de 12 öğrencinin ilk 20 bine girdiği görülüyor.

Okul Müdürü Selahattin Temel,  "ÖSYM'nin resmi sonuçları açıklaması durumunda yaklaşık 15 öğrencimizin ilk 20 binde olacağını tahmin ediyoruz. Tıp ağırlıklı tercihte bulunacak öğrencilerimiz hedeflerini tutturmuş durumda. Okul Müdürü olarak öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyuyorum. Bu elde edilen başarılar çocuklarımızın birçok şeyden ödün vererek, hak ederek kazandıkları başarılardır. Hepsinin ayrı ayrı birer hedefi olması ve hedeflerinden sapmamaları onları başarıya götüren en önemli unsurdur.’’dedi.

Bu haber 994 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx