26 Mayıs 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 16°C
Açık
HABER DETAYI
Edirne bayırında  sürpriz teklif
Lüleburgazlı  Gökhan Eryetiş, kız arkadaşı Elif Eryılmaz’a Edirne bayırında müzik eşliğinde sürpriz evlenme teklifinde bulundu.
Lüleburgaz # 13 Temmuz 2017 Perşembe 07:01

Tevfik İŞÇİ

Daha önceden herşeyi planlayıp arkadaşlarından da destek alan Eryetiş, kız arkadaşını Edirne bayırında yer alan çay bahçesinin oraya getirdi.

Çifti burada arkadaşları ile birlikte yine daha önceden haber verdiği klarnet, keman ve darbuka ekibi karşıladı.

Eryetiş ve kız arkadaşı Elif Eryılmaz araçtan iner inmez, müzik çalmaya başlarken, arkadaşları da meşale ve konfetilerle çifte romantik bir ortam yarattı.

Bu sürpriz karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Elif Eryılmaz, diz çöküp cebinden çıkardığı yüzük ile kendisine evlenme teklifinde bulunan 7 yıllık erkek arkadaşı Gökhan Eryetiş’e “Evet” cevabını verdi.

Evet cevabını alan Gökhan Eryetiş, kız arkadaşı ile bir süre burada dans ederken büyük mutluluk yaşadı.

Teklifin ardından konuşan Gökhan Eryetiş, “Birçok mutlu, birçok da hüzünlü anımız oldu. Ama her defasında iyisiyle kötüsüyle bir arada olduk. 7 yıllık süreçte hep galip gelen aşkımız oldu. İnşallah bundan sonrada böyle olacak. Evlenme teklifime evet cevabını vererek beni dünyanın en mutlu erkeği yapan kız arkadaşım Elif’e teşekkür ediyorum. Bu mutluluğumuzu ömür boyu sürdürmek istiyoruz. Arkadaşlarımıza da bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Bu haber 5549 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx