26 Mart 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kepirtepe’de 75. mezuniyet coşkusu
Lüleburgaz # 26 Mayıs 2017 Cuma 07:27

Haber Merkezi

1938’de kurulan Kepirtepe Anadolu Lisesi’nde bu yıl 75. Dönem mezunları kep attı.

105 öğrencisi mezun olan okulun 2017 mezuniyet törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, Şube Müdürü Mustafa Yücel Bilgiç, Kepirtepeliler Eğitim Vakfı yönetim kurulu üyeleri ve veliler katıldı.

Törende konuşan Okul Müdürü Halil İbrahim Toklu, öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda en iyi şekilde yetiştirildiğini söyleyerek; ‘Bundan sonraki hayatınızda tek bir şeye ihtiyacınız olacak ‘çalışkan olmak’. Çok çalışacak, çok okuyacaksınız. Okuyacaksınız, araştıracaksınız ve sorgulayacaksınız. Bugün ülkemizin en çok ihtiyacı olan şey de araştıran ve sorgulayan bireyler yetiştirmektir’ dedi.

‘GİTTİĞİNİZ HER YERDE BİR KEPİRLİ BULACAKSINIZ’

Ardından Kepirtepeliler Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Ergün, vakfın öneminden ve misyonundan bahsederek, mezun olan öğrencilerine üniversite hayatlarında vakıf olarak yardımcı olduklarını, gittikleri her yerde bir Kepirtepeli bulacaklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin de Kepirtepe’de çok yüksek bir okul kültürünün olduğundan bahsederek böylesi güçlü kurumların Türkiye’de eşine az rastlanacağını belirtti. Kepirtepe’nin Lüleburgaz’ın eğitimine çok önemli katkılarının olduğunu söyleyen Çetin, mezun olan öğrencilere LYS’de başarılar diledi.

OKUL BİRİNCİSİ ERDİNÇ ÇELEBİ!

Kepirtepe’de 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı’nda okul birincisi Erdinç Çelebi, ikinci Oğuz Yavuz ve okul üçüncüsü de Şükran Yavuz oldu.

Törende öğrenciler hep birlikte Kepirtepe Marşı’nı okudular ve kep attılar. Program okulun müzik grubu tarafından hazırlanan konserle devam etti.

Bu haber 1387 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter