25 Mayıs 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 14°C
Parçalı Bulutlu
HABER DETAYI
Çeyrek finalde veda ettiler!
Spor # 18 Mayıs 2017 Perşembe 07:29

Tevfik İŞÇİ

2016-2017 futbol sezonunda Türkiye Master Veteranlar Futbol ligi Marmara grubunda başarılı maçlar çıkararak Antalya’da düzenlenen Türkiye Masterler Ligi finallerine katılmaya hak kazanan 39 Kırklareli Master takımı turnuvadan elendi.

Grup müsabakalarının ardından çıktığı çeyrek finalde Kozyatağı takımı ile karşı karşıya gelen 39 Kırklareli Masterler mücadeleyi 2-1 kaybederek turnuvaya veda etti.

39 Master ve Veteranlar Takım Kaptanı Turgay Kaplan, şanssız bir şekilde elendiklerini söylerken burada kazançlarının kayıplarından daha fazla olduğunu dile getirdi.

Kendilerine destek veren ve inanan herkese teşekkür eden Kaplan, “Lig maçları dahil olmak üzere buraya gelene kadar bizimle birlikte olan herkesin ciddi anlamda emeği var. Bir ekip olarak yola çıktık ve buralara kadar ulaştık. Gönül isterdi ki finallere kalıp kupayı almak. Yine de bu hedefimizden hiçbir şekilde vazgeçmeyeceğiz. Önümüzdeki sezon çok daha farklı olacağını düşünüyorum. Bu yıl bizim için tecrübe edinme yılı oldu. İlimizi her yerde en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Bizi en çok zorlayan şeylerin başında final maçlarında ardı ardına maçlar oynamamız oldu. Belirli bir yaştan sonra vücudun kaldıramadığı noktalar oluyor. Ciddi sakatlıklar yaşadık. Ama ne olursa olsun sahaya çıkıp en iyi şekilde mücadelemizi sergiledik. Fair Play kurallarına en iyi şekilde riayet ettik. Bu anlamda örnek bir kulüp olduğumuzu düşünüyorum. Bundan sonrada her zaman öncülüğümüz centilmenlik olacak. Maç kazanılır ve kaybedilir ancak bir dostunu kaybettiğin zaman bulman çok zor olur. İşte bu doğrultuda 39 Master Veteranlar olarak ciddi kazanımlarımızın olduğunu düşünüyorum. Türkiye’nin her yerinden her takımından dostumuz oldu. Bizim en büyük kazanımız da budur” dedi.

Bu haber 756 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx