25 Mayıs 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 14°C
Parçalı Bulutlu
HABER DETAYI
Başkandan gençlere tablet hediyesi!
Kırklareli # 17 Mayıs 2017 Çarşamba 07:35

Metin KARAKUŞ/Babaeski

Babaeski Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erhan Öztürk, “Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” etkinlikleri, çerçevesinde Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Babaeski Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erhan Öztürk, Gençlik Merkezi Müdür Vekili Beyazıt Örgel, Beden Eğitimi Öğretmeni Fırat Dizman, Taekwondo Antrenörü Kazım Taştekin,  Türkiye Taekwondo Avrupa 3’üncüsü Güllühan Tuna (19), Atletizmde Kırklareli Kros İl 1’incisi Şule Kocakara (16) ve Kırklareli Güreş 1’incisi Yiğit Tatas (18) katıldılar.  

Belediye Başkanı Hacı yaptığı açıklamada; ‘Gençlerin bir tarzı olması gerekir, bir duruşu olması gerekir, kendi doğrularını kendileri bulması gerekir. Böyle başarılı gençleri gördükten sonra Türkiye’nin geleceği hakkında asla kaygım kalmadı. Hiçbir endişem kalmadı. Türk gençliği genç Cumhuriyetimizi inanıyorum ki Cumhuriyetin ilkelerinden ve Atatürk inkılaplarından, devrimlerinden taviz vermeden daha ileriye götüreceklerdir. Geçlerimizin genlik haftasını tekrar kutluyorum’ dedi.

Başkan Hacı, ziyaretin sonunda, başarılı genç sporculara günün anısına birer tablet bilgisayar hediye etti.

    

Bu haber 1847 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx