26 Mayıs 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 16°C
Açık
HABER DETAYI
Başkandan temizlik kampanyası istedi!
Kırklareli # 17 Mayıs 2017 Çarşamba 07:26

Kaner AKANER

Fahri Kasapoğlu Ortaokulu 6/B sınıfı öğrencisi Önder Alp Ellez, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na yazdığı mektupta çevre temizliği için bir kampanya başlatılmasını istedi.

Başkanlık makamında Kesimoğlu’nu ziyaret eden Alp Ellez, yazdığı mektupta çevre temizliğine dikkat çekti.

Minik Alp yazdığı mektubu Kesimoğlu’na okuyarak; ‘Yaptığım gözlemlerde şehrimizde ve doğamızda gördüğüm çevre kirliliğini daha azaltmak ve kişileri bilinçlendirmek için sizden bir kampanya başlatmanızı istiyorum’ ifadelerini kullandı.

Çevre kirliliğinin önüne geçilmesi konusunda okullarda çeşitli eğitimler verilmesi talebinde bulunan Alp’e, Başkan Kesimoğlu destek sözü verdi.

Kesimoğlu minik Önder Alp’i tebrik ederek; ‘Önder Alp’i kutluyorum. Çevreye ve canlı sağlığına verdiği önem beni çok mutlu etti. Kendisine uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyorum. Her fırsatta ifade ettiğim gibi biz bu çevreyi Ata’larımızdan miras almadık, geleceğimizin güvencesi Önder Alp gibi çocuklarımızın önderliğinde emanet aldık Sevgili Önder Alp’in önerilerini en üst noktada dikkate alacağım. Önder Alp’in önerisi doğrultusunda bu konu üzerine titizlikle çalışacağız. Kendisini kutluyor ve teşekkür ediyorum. Ayrıca böyle bir evlat yetiştirdikleri için Ellez ailesine de teşekkür ediyorum’ dedi.

Bu haber 568 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx