22 Nisan 2018 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 11°C
Açık
HABER DETAYI
Vekil Minsolmaz’dan ilk değerlendirme!
Kırklareli # 18 Nisan 2017 Salı 07:36

Referandum sonuçlarının öğrenilmesinin ardından AK Parti Kırklareli İl Başkanlığının önüne gelen vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine sloganlar attı. 

Bazı vatandaşlar sonuçları meşale yakarak kutlarken, vatandaşların araçlarıyla oluşturduğu konvoy da kentte tur attı. 

Daha sonra Özgürlük ve Demokrasi Meydanına geçen vatandaşlar burada, davul zurna eşliğinde oynadı.

AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, seçimlerin Türkiye'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Türkiye'nin önemli bir süreci artık geride bıraktığını belirten Minsolmaz, Türkiye için artık yeni bir sürecin başlayacağını ifade etti.

Halk oylamasının Türkiye'ye yakışır bir şekilde yapıldığını dile getiren Minsolmaz, "Ülkemizde ve ilimizde kimsenin burnu bile kanamadan güzel bir halk oylaması süreci oldu. Burada 'evet' oyu veren insanımız da 'hayır' veren insanımız da ülkemizin insanıdır. Bundan sonraki süreç içerisinde 2019 yılında 3 Kasım'da yapılacak olan seçimlerde artık milletimizin önüne hem cumhurbaşkanlığı, hem de Türkiye Büyük Millet Meclisi sandığı gelecektir. 18 maddenin içeriğini milletimize anlattığımızı düşünüyoruz." diye konuştu.

Türkiye'nin geleceğinin artık daha güzel olacağını vurgulayan Minsolmaz, şöyle devam etti:

"Ülkemizin genelinde elde edilen sonuç önemlidir. Aziz milletimizin bu konudaki takdirlerini, tercihlerini sonuna kadar saygıyla karşıladığımız ve sonuçlar itibariyle de ülkemiz açısından güçlü bir Türkiye için istikrarlı, Türkiye için kararlı Türkiye için yeni bir dönemin başlayacağı konusunda çok mutluyuz. Türkiye artık koalisyonlardan, darbelerden uzak, istikrarlı ve kararlı bir döneme girecek."

AA

Bu haber 631 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter