22 Mayıs 2018 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 24°C
Açık
HABER DETAYI
Can; “Umutsuz olmanın bir anlamı yok”
Kırklarelispor kulüp Başkanı Volkan Can ikinci yarı öncesi umutsuz olmanın bir anlamı olmadığını söyleyerek, önlerinde kazanılması gereken 17 maç olduğunu kaydetti.
Spor # 12 Ocak 2017 Perşembe 07:30

Tevfik İŞÇİ

Bu doğrultuda açıklamada bulunan Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, 13 hafta üst üste galip gelemeyen takımın 13 hafta üst üste de galip gelebileceğini aktardı.

Can yaptığı açıklamada, “İkinci yarıda umutsuz olmanın bir anlamı yok. Önümüzde 17 maçımız var. Nasıl 13 hafta galip gelemediysek bu tabloyu tersine çevirip 13 hafta galipte gelebiliriz. Tek bir isteğim var oda futbolcularımızın ve seyircimizin inançlı olmaları. Bu doğrultuda hafta sonu oynayacağımız maç çok büyük önem arz ediyor. Lige iyi bir şekilde başladığımız sürece iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. İlk dört beş haftalık süreç çok büyük önem arz ediyor. İnşallah hep birlikte savaşarak ve inanarak bu ligde kalacağız. Takımımızla ilgili olarak aldığım raporlar son derece güzel. Ama bekleyip göreceğiz. Mücadele ettiğimiz sürece kazanamayacağımız hiçbir maç yok. Biz rakiplerimizden çok kendimizin ne yapacağına bakacağız. Biz kazanalım ötekiler ne yaparsa yapsın. Bu takıma güvenmekten başka çaremiz yok. Ya kazanacağız ya da kazanacağız. Tüm oyuncularımızı ve seyircilerimizi inançlarını kaybetmemelerini istiyorum” dedi. 

“TRANSFERLERİMİZ SÜRECEKTİR”

Ligin ikinci yarısı öncesi takımın kamptan döndüğünü söyleyen Başkan Volkan Can, “Ligin ilk yarısı sonrasında takımdan ayrılmak için izin isteyen oyuncularımız oldu. Gidene kal demek olmaz. Gönül isterdi ki ligin sonuna kadar bizlerle birlikte mücadele etsinler. Ama ne olursa olsun bizimle yoluna devam eden arkadaşlarımız var ve bu mücadeleyi hep birlikte sürdüreceğiz. Bu arada gidenlerin yerine yeni oyuncular aldık. Birkaç bölgeye daha takviye yapmak istiyoruz. Ama transfer konusu çok sıkıntılı bir süreç aldı. Anlaşma sağladığımız oyuncuları bundan sonra imza atmadıkları sürece açıklamayacağız. Ancak imza atıldıktan sonra duyuracağız. Bu doğrultuda herkesten anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Çünkü futbol piyasası sosyal medya yüzünden karmakarışık olmaya başladı. Daha transfer bile yapılmadan asılsız dedikodular yüzünden oyuncuların fiyatları tavan yapıyor. İnşallah ligin ikinci yarısıyla birlikte güzel sonuçlar alıp Kırklarelispor’u layık olduğu yere taşıyacağız. Bunun için birinci şartımız takımımıza koşulsuz şartsız tek vücut destek vermektir. Koltuklar makamlar, mevkiiler geçicidir baki olan Kırklarelispor armasıdır formasıdır. İşte bu yüzden şehrimizin markası olan Kırklarelispor için herkesin bir araya gelmesi gerekiyor. Tribünler ve şehrimiz kenetlenirse Kırklarelispor’un gücünün önünde kimse duramaz” şeklinde konuştu.

Bu haber 556 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx