19 Mayıs 2022 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Borsa'ya yeni yılda yeni bina
Lüleburgaz Ticaret Borsası yılın son meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Lüleburgaz # 30 Aralık 2015 Çarşamba 07:00

Meclis, yeni yılda yeni hizmet binasının yapılmasına karar verdi.

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz Ticaret Borsası 2015 yılının son meclis toplantısını yaptı. Dün Durak Mahallesinde bulunan Ticaret Borsası binasında başkan Kenan Var nezaretinde toplanan yönetim kurulu 2015 yılını değerlendirirken, 2016 yılı içerisinde yapılacak olan işleri ve bütçesini onayladı.

Toplantıda 2016 yılı içerisinde yapımı devam eden 15 bin tonluk çelik siloların inşaatının 30 Nisan 2016’ya kadar bitirilmesi, 2 katlı 1.800 m2 olan Lüleburgaz Ticaret Borsası'nın yeni hizmet binasının yapılması için Meclis kararı alındı. Alınan kararla birlikte ise Ocak ayı içerisinde yeni hizmet binasının inşaatın yapımına başlanacağı bildirildi.

Toplantı sonunda açıklamalarda bulunan Ticaret Borsası Başkanı Kenan Var, yeni yılda hizmet kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak istediklerini belirtirken; “İnşaatı devam eden 3 bin tonluk 5 yeni çelik silolarımızda çalışmalara başladık. Çalışmaların sonlanması ile birlikte 15 bin tonluk yeni çelik silolara kavuşacağız. Yeni hizmet binamız için de karar aldık. Yeni yıl ile birlikte hizmet binamızın temelini de atacağız” dedi.

Kenan Var ayrıca yeni yıl mesajını da iletirken açıklamasında “Lüleburgaz halkının, çiftçilerimizin, Lüleburgaz Ticaret Borsası üyelerimizin ve Lüleburgaz Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin değerli ortaklarının yeni yılını kutlar; milletçe birlik ve beraberliğe, kardeşliğe ve paylaşmaya ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde 2016 yılının birbirimize daha çok sarılacağımız, hoşgörü ve sevginin arttığı bir yıl olmasını diliyorum” dedi. 

Bu haber 1375 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter