21 Eylül 2020 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Babaeski MYO’da kahvaltılı toplantı
Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen kahvaltı organizasyonunda okulda görevli öğretim görevlileri ve idari personelle bir araya geldi.
Lüleburgaz # 02 Şubat 2015 Pazartesi 09:54

Metin KARAKUŞ/Babaeski

Babaeski Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Babaeski Meslek Yüksekokulu Müdürü Muhammed Atalay, okulda gerçekleştirilen etkinlikler, yapılan bilimsel çalışmalar, okula kazandırılman yeni laboratuvar ve sınıflar, bahar döneminde yapılması planlanan projeler ve açılacak yeni bölümlerle ilgili Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç'a bilgi verdi. 

Kahvaltı sırasında öğretim görevlileri ve idari personelle sohbet eden Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, bilimsel çalışma yapmanın önemine değinerek üniversitemizde eğitim alan öğrencilere en güncel bilgilerin aktarılması gerektiğini, akademisyenler olarak sürekli kendimizi geliştirmemiz gerektiğini vurguladı. 

Babaeski Meslek Yüksekokulu'nda yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, kahvaltı organizasyonu sonunda öğretim görevlileri ve idari personelle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu haber 1662 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter