25 Haziran 2022 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Borsa Meclis Başkan Yardımcılığına Melis Sezer seçildi
Babaeski Ticaret Borsası Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Mevzuat Komisyonu Başkanı Fahrettin Özün başkanlığında gerçekleşti.
Kırklareli # 28 Şubat 2014 Cuma 09:16
Metin KARAKUŞ/Babaeski

Babaeski Ticaret Borsası Şubat ayı 13’üncü Olağan Meclis toplantısı Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonunda yeterli üyenin katılımı ile yapıldı.

Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Mevzuat Komisyonu Başkanı Fahrettin Özün Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantının ilk gündem maddesi ise boşalan meclis başkan yardımcılığı görevi seçimiydi.

Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısında Meclis Başkan Yardımcılığı görevi için yapılan oylama sonucunda, Meclis Üyesi Melis Sezer Meclis Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

Olağan Meclis Toplantısı sonrası bir açıklama yapan Başkan Özün şunları söyledi; “Odalar; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlere uygun gelişmesini sağlamak, mensuplarının birbirleri ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere mesleki disiplin, ahlak ve dayanışmayı korumak ve bu kanunda yazılı hizmetler ile mevzuatla odalara verilen görevleri yerine getirmek amacıyla kurulan, tüzel kişiliğe sahip kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşlarıdır.  Bizim de bugün gerçekleştirmiş olduğumuz Olağan Meclis Toplantısı sonrasında boşalan Meclis Başkan Yardımcılığı görevine, Melis Sezer hanım efendi seçilmiştir. Ben kendisini Meclisim adına kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum ”


Bu haber 1872 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter