19 Mayıs 2022 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Borsa’da görev dağılımı yapıldı
Lüleburgaz Ticaret Borsasında geçtiğimiz hafta yapılan seçim sonrası, dün de seçilen liste kendi arasında seçim yaptı.
Lüleburgaz # 10 Mayıs 2013 Cuma 09:22

Lüleburgaz Ticaret Borsası Başkanı Kenan Var, borsanın ortağı olduğu Borsa Depoculuk ve Tarım Ürünleri Pazarlama San. Tic. A. Ş.’nin kredi borçlarının çözümünün çok sistemli ortaklık olduğunu belirterek; ‘Çok kısa zamanda bir toplantı yaparak çok ortaklı duruma geçmeyi hedefliyoruz’ dedi.

Ali MERT

Dün yapılan seçimler sonrası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Kenan Var seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine Şevket Diyarbakır, Halit Vardarlı, Muharrem Tabak, Alper Yılmaz seçildi.

Meclis başkanı Yaşar Cihan olurken, yardımcısı ise Ahmet Uzuntekin oldu.

Başkan Kenan Var yaptığı açıklamada; ‘Bildiğiniz üzere Ticaret Borsamızın da ortağı olduğu Borsa Depoculuk ve Tarım Ürünleri Pazarlama San. Tic. A. Ş.  adında bir şirketimiz var ve bu şirketimizin düzenli olarak 3 ayda bir ödediği banka kredi borcu bulunmaktadır. Bu kredi borçlarının çözümü çok sistemli ortaklıkla olacaktır. Bu sebeple çok kısa bir zaman içinde bütün üyelerimizin de katılacağı, fikir alışverişinde bulunabileceğimiz bunun sonucunda da iyi fikirlerin su yüzüne çıkacağına inandığım bir toplantı yapıp borsa depoculuk şirketinin asıl hedefi olan çok ortaklı duruma getirmeyi amaçlamaktayız. Bunun yanı sıra bu toplantı içerisinde hayvancılığın sorunu olan mezbaha ve entegre tesisleri hakkındaki gelişmeleri ortaklarımızla paylaşıp mezbaha ve entegre tesislerini borsa depoculuk bünyesine alıp güzel yatırımlara adım atmak niyetindeyiz.’ dedi.

 

 

Bu haber 1364 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter